Wizkid یک فالوور اینستاگرام جدید برای نوازنده آمریکایی می شود

خواننده مرینک Diddy اخیرا از Wizkid در اینستاگرام پیروی کرد – این در حال آمدن است که ویسکیید نیز در برنامه اشتراک عکس به دنبال Davido بود. هر دو ستاره از سال ۲۰۱۷ به بعد گوشت گاو خود را تنظیم کرده اند وجزاینده موسیقی نیجریه را بهتر و بهتر می کند.

این سال بود که مدیر عامل Starboy از بین رفته بیشتر زمینه های بین المللی را شکست. او اخیرا “هدیه کریسمس” را به عنوان محبوب امپراتوری آمریکایی “Diddy” در  فالوور اینستاگرام  دنبال کرد. در حالی که بسیاری ممکن است این را به عنوان یک معامله بزرگ در نظر نگیرند، باید واقعیت را در نظر گرفت که این به این معنی است که افراد مهم در صنعت موسیقی آمریکایی به موسیقی ویزیت توجه دارند.

Diddy اخیرا توسط مجله فوربز به عنوان غنیترین موسیقیدان هیپوپاژ سال ۲۰۱۷ با ارزش خالص ۸۲۰ میلیون دلار نامگذاری شده است. یک تاجر، رپ، ترانه سرا، بازیگر، ضبط کننده و کارآفرین.

ربات اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام 

خرید فالوور اینستاگرام

سایت پتروس کاملترین بانک دانلود پایان نامه ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با هزاران فایل پایان نامه و پروپوزال آماده دانشجویی با فرمت word و پسوند doc قابل ویرایش کارشناسی ارشد با امکان دانلود رایگان پروپوزالها و پایان نامه ها امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. سایت پتروس یکی از  کاملترین و بزرگ ترین سایت های فروش پایان نامه آماده می باشد شما در سایت پتروس امکان دانلود پروژه دانشجویی ، دانلود پروپزال و همچنین دانلود پایان نامه را خواهید داشت. در صورتی که به دنبال پایان نامه و پورپوزال دانشجویی خاصی می گردید می توانید در باکس زیر کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :
[do_widget id=search-3]