دانشگاه تهران

متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : بررسی شاخص های پیش بینی کننده ورشکستگی در شرایط محیطی ایران

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه تهران

دانشکده مدیریت

موضوع :

بررسی شاخص های پیش بینی کننده ورشکستگی در شرایط محیطی ایران

پایان نامه جهت دریافت درجه دکتری رشته حسابداری

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود
تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
***ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد
یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است***

متن کامل را می توانید دانلود نمائید

چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

موجود است

مقدمه :

شرکت های که در ایران هستند که از مشکلات مالی و عملیاتی رنج می برند و از نظر فعالیت عملیاتی و تامین نقدینگی و سرمایه در گردش دچار بحران می باشند که از نقطه نظر تحلیل گران مالی و اقتصادی یا از قبل ورشکسته اند و یا ورشکسته خواهد شد و طبق قانون تجارت ، مرحل قانونی ورشکسته اند و یا ورشکسته خواهند شد و طبق قانون تجارت ، مراحل قانونی ورشکستگی برای آن دسته از شرکت ها باید اجرا گردد . موضوع اصلی این است که چرا علی رغم نظر تحلیل گران اقتصادی و مالی متعددی در این راستا وجود دارد که شناسایی آن می توانند به فعالیت خود ادامه دهند ؟

عوامل متعددی در این راستا وجود دارد که شناسایی ان می تواند علل تداوم فعالیت این نوع شرکت ها را روشن سازد ، در این فرایند مدلی طراحی می شود تا با ان مدل بتوان شرکت هایی که مشکلات مالی و عملیاتی داردند و عمدتا ورشکسته و یا در حال ورشکستگی هستند شناسایی شود . چون این شرکت ها در ایران همچنان به فعالیت  خود ادامه می دهند مطمئنا عوامل دیگری وجود دارد که شناسایی ان عوامل نه تنها به میزان کارایی مدل طراحی شده در شرکت های ورشکسته و با در حال ورشکستگی کمک موثری خواهد نمود بلکه مشخص شدن آن عوامل برای تحلیل گران اقتصادی و مالی و مدیران شرکت ها میتواند از اهمیت خاصی برخوردار باشد .

تعداد صفحه :325

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               merisa.jami@gmail.com

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

سایت پتروس کاملترین بانک دانلود پایان نامه ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با هزاران فایل پایان نامه و پروپوزال آماده دانشجویی با فرمت word و پسوند doc قابل ویرایش کارشناسی ارشد با امکان دانلود رایگان پروپوزالها و پایان نامه ها امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. سایت پتروس یکی از  کاملترین و بزرگ ترین سایت های فروش پایان نامه آماده می باشد شما در سایت پتروس امکان دانلود پروژه دانشجویی ، دانلود پروپزال و همچنین دانلود پایان نامه را خواهید داشت. در صورتی که به دنبال پایان نامه و پورپوزال دانشجویی خاصی می گردید می توانید در باکس زیر کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :
 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *