فستیوال تابستانی کیش

جزیره‌ی کیش هر ساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی از اقصی نقاط جهان می‌باشد و برنامه‌های مختلفی همانند جشنواره‌ها با حضور هزاران مهمان در این جزیره برگذار می‌شود. یکی از این جشنواره‌ها فستیوال تابستانی کیش می‌باشد که همه ساله با شروع فصل تابستان برگذار می‌شود. از جمله این برنامه‌های ویژه در فستیوال تابستانی کیش می‌توان به جنگ شبانه، اجرای موسیقی سنتی و موسیقی پاپ، برنامه‌های متنوع ورزشی، تئاتر، نمایش فیلم، برپایی کارنوال‌های شادی اشاره کرد.

فستیوال تابستانی کیش

فستیوال تابستانی کیش

براساس گزارشات آژانس مسافرتی سالیان سفر در زمان برگذاری فستیوال تابستانی در جزیره‌ی کیش، تور کیش با استقبال زیادی مواجه می‌شود. تخفیف ویژه جشنواره در بازارها و افزایش پروازهای فوق‌العاده، آذین‌بندی خیابان‌ها و معابر حس‌و حال خوبی را در سطح جزیره ایجاد می‌کند.

فستیوال تابستانی کیش

فستیوال تابستانی کیش

لازم به ذکر است که مهم‌ترین هدف از برگذاری چنین جشنواره‌هایی معرفی فرهنگ بومی مردم محلی این منطقه به مردم دنیا می‌باشد و امید است که در سالیان آتی این جشنواره‌ها با شکوه‌تر برگذار شود. یکی از مزیت‌های برگذاری این‌گونه فستیوال‌ها علاوه بر معرفی فرهنگ ملی و بومی یک منطقه افزایش جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی می‌باشد. جزیره‌ی کیش ظرفیت بالقوه‌ی ویژه‌ای برای جذب سرمایه‌گذاری دارد که این امر منجر به توانمندسازی جوامع محلی می‌گردد.

فستیوال تابستانی کیش

فستیوال تابستانی کیش

در جشنواره‌ی امسال قرار است با نگاه ویژه به کودکان برنامه‌های رایگان برای این مقطع سنی در نظر گرفته شود. همچنین گردشگران دز طی این جشنواره از جاذبه‌های گردشگری از جمله کشتی یونانی، پارک آبی اوشن، سافاری کیش و… بازدید کنند و لحظالت شادی را تجربه کنند.

 تگ ها:

سایت پتروس کاملترین بانک دانلود پایان نامه ، پروپوزال ، پروژه دانشجویی و گزارش سمینار با هزاران فایل پایان نامه و پروپوزال آماده دانشجویی با فرمت word و پسوند doc قابل ویرایش کارشناسی ارشد با امکان دانلود رایگان پروپوزالها و پایان نامه ها امکان خرید پایان نامه را برای دانشجویان و محققان محترم برای استفاده در تحقیقات فراهم نموده است. سایت پتروس یکی از  کاملترین و بزرگ ترین سایت های فروش پایان نامه آماده می باشد شما در سایت پتروس امکان دانلود پروژه دانشجویی ، دانلود پروپزال و همچنین دانلود پایان نامه را خواهید داشت. در صورتی که به دنبال پایان نامه و پورپوزال دانشجویی خاصی می گردید می توانید در باکس زیر کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :